Henk Alssema nieuwe trainer Heren 1

Sauwerd 18 januari 2019:  Met ingang van seizoen 2019 – 2020 is Henk Alssema de nieuwe hoofdtrainer van V.V. SIOS. Henk Alssema volgt Willem Kluin op die aan het eind van het seizoen overgaat naar Noordpool UFC.

Het bestuur van V.V. SIOS is zeer verheugd dat Henk Alssema de nieuwe hoofdtrainer wordt. Voorzitter Henk van Dijken: “Met Henk hebben we een zeer ervaren trainer gecontracteerd die goed past bij onze ambities. Ook verwachten we dat hij de verbinding tussen de jeugd en de senioren kan vergroten.”

Henk Alssema heeft veel ervaring als trainer bij diverse clubs. Hij is nu trainer bij VV Aduard 2000 dat uitkomt in de derde klasse C van het zaterdagvoetbal. Ook is hij mede-eigenaar van Voetbal Techniekschool Het Verschil & Multi Skillz. Daarnaast is hij actief op het gebied van Walking Football voor V.V. SIOS en V.V. Winsum.